Prejsť na náš e-shop

Bojujte pohodlnosťou proti strašidlám

Segum
04 / 11 / 2016

Môžete bývať v akomkoľvek farebnom, útulnom a krásnom byte, keď sa však zhasnú svetlá, aj vešiak na kabáty vyzerá ako dementor z knižiek Harryho Pottera. Určite každý z nás aspoň raz v detstve zažil pocit úzkosti pri opúšťaní bezpečia postele uprostred noci. Ako však bojovať proti temným tvorom vyliezajúcim po zotmení priamo z našej predstavivosti?

Pokračovať v čítaní

Ako sa na jeseň zahriať nielen v posteli

Segum
29 / 09 / 2016

Padáte do postele rýchlejšie ako lístie zo stromov? Príchod jesene pre niektorých z nás znamená odchod energie. Na jednej strane krásne farby prírody, na druhej skorá tma a chladnejšie počasie. To všetko spôsobuje našu ospalosť . Čo by vám preto nemalo chýbať v povinnej jesennej výbave?

 

Pokračovať v čítaní

Nočný stolík – hrdina každodenného života

Segum
07 / 09 / 2016

Pri zariaďovaní bytu myslíme hlavne na základné kusy nábytku nevyhnutné pre náš každodenný život – posteľ, kuchynská linka, stoličky a jedálenský stôl, zariadenie obývacej izby a podobne. Prehliadame však jeden kľúčový kus nábytku, ktorý si zaslúži našu priazeň. Tento článok navždy zmení váš pohľad na nočné stolíky.

Pokračovať v čítaní

Ničitelia spánku

Segum
01 / 08 / 2016

Víkendové prehadzovanie sa v posteli bez povinnosti vstávať do práce je jeden z najlepších momentov. Prvotný pocit paniky: „Zaspal som do roboty!“ nahradí úľava, keď si rozospato uvedomíte, že je víkend. A keď to už vyzerá na perfektný deň... ozve sa susedova vŕtačka a dupot detských nôh. To všetko sú predzvesti ničiteľov sobotného spánku. Ich typológia je veľmi rozsiahla a rozmanitá.

Pokračovať v čítaní

Prečo nemôžeme v lete spať a ako to napraviť

Segum
07 / 07 / 2016

Aj vy za letných vecí zúfalo odkopávate paplón a najradšej by ste spali na balkóne?  V horúčavách sa nám zaspáva ťažšie, pretože rozdiel medzi teplotou tela a teplotou v izbe je príliš vysoký. Aby sme ho vyrovnali, potrebujeme chladnú miestnosť a ďalšie triky pre dobrý spánok v lete. Ktoré to sú?

Pokračovať v čítaní

Recept na šťastný spánok vás i vášho dieťaťa

Segum
20 / 06 / 2016

Uložiť dieťa na spánok je niekedy najzložitejšou časťou dňa. Zdá sa, že deti sú nezničiteľné s dobre utajeným zdrojom energie a pri čítaní rozprávok na dobrú noc zaspíme skôr než ony. Problémy s nespavosťou a odmietaním spánku v útlom veku však môžu mať neskôr vážne následky. Ako im predchádzať a naučiť dieťa spať?

Pokračovať v čítaní
1234567 >